Bania Party Kobyla Góra

Zbliża Ci się impreza ze znajomymi, Urodziny , Wieczór Panieński/ Kawalerski a może szukasz pomysłu na weekend ? |
DOSKONALE TRAFIŁEŚ !!!

MOBILNA BALIA OGRODOWA Z JACUZZI W TWOIM OGRODZIE

Skorzystaj z wynajmu naszej Bali ! Przywieziemy ją prosto na Twoją lub wynajętą przez Ciebie posesje ustawimy i oddajemy w Twoje ręce. ;-)

Masz chęć wypocząć i zrelaksować się po ciężkim tygodniu pracy , Balia to idealny sposób by wraz z przyjaciółmi lub ukochana osoba spędzić miło czas pod gołym niebem.

Nasza Balia jest opalana drewnem , pomieści 6-8 osób i posiada JACUZZI .

Cennik:
W tygodniu od poniedziałku do czwartku
1 doba - 300 zł

W weekendy piątek - niedziela, dni świąteczne
1 doba - 350 zł

każda następna doba +200 zł

w Sylwestra doba - 500 zł

Kaucja - 300 zł

W idealnej temperaturze wynoszącej 38-40 stopni można zażywać kojącej kąpieli przez wiele godzin (nawet podczas gdy temperatura powietrza jest ujemna), rozkoszując się przy tym odprężającym masażem powietrznym, dobrym towarzystwem i gwiaździstym niebem nad głową…

Balia jest zainstalowana na bezpiecznej, stabilnej dwuosiowej przyczepie 2mx4m i może być dostarczona w dowolne miejsce – wprost do twojego ogrodu, do agroturystyki lub gdzie tylko chcesz – o ile teren jest w miarę równy, z dostępem do wody i prądu.

Wraz balią dostarczymy również drewno do opalania pieca (w cenie wynajęcia). Czas napełnienia balii wodą wynosi około 1 godziny (1,2m3). Czas nagrzania wody do idealnej temperatury 38-40 stopni C to około 3-4 godziny. Czas jaki będzie potrzebny od dostarczenia do kąpieli najlepiej obliczyć na 4-5 godzin. Dlatego balię najchętniej dostarczamy około południa, a odbieramy następnego dnia rano. Po zainstalowaniu udzielimy wszelkich niezbędnych instrukcji (banalnie prostych).

MOBILNA BALIA jest całkowicie niezależna od pogody. Nawet podczas deszczu czy śniegu kąpiel w gorącej wodzie zapewni Ci kojący relaks..

Przed rezerwacja proszę zapoznać się z regulaminem
https://chatkaudawka.pl/balia-jacuzzi

Transport KOBYLA GÓRA GRATIS.

Tel. 600-405-118

©  Chatka u Dawka 2013 - 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram