Masaże Kobyla Góra

W Chatce u Dawka o chwilę relaksu dba Dawid, wykwalifikowany młody chłopak z pasją do tego co robi. W jego ofercie znajdziesz masaże klasyczne, relaksacyjne, antycellulitowe, ujędrniające a także lecznicze. Moglibyśmy wypisywać tutaj wszystkie zdobyte certyfikaty, ukończone kursy i szkolenia, ale lepiej przekonać się na własnej skórze co potrafi!

Masaż Kobyla Góra

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejsza forma masażu. Stosuje się w nim różne techniki (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje) wykorzystujące siłę nacisku na mięśnie, przy użyciu dłoni, przedramion oraz łokci. Masażysta dostosowuje siłę nacisku do potrzeb i preferencji osoby masowanej.

Masaż klasyczny rozluźnia napięte mięśnie, poprawia przepływ krwi, zwiększa elastyczność mięśni i zakres ruchomości oraz zmniejsza odczucia bólowe. Masaż klasyczny pozytywnie wpływa na samopoczucie i stan emocjonalny pacjenta, redukując stres i zwiększając wydzielanie endorfin. Ten rodzaj masażu szczególnie polecany jest dla tych osób, które chcą poprawić swoje zdrowie fizyczne lub psychiczne.
30 min - 80 zł     60 min - 130 zł

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny ciała łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany jest powolnymi, delikatnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne efekty stresu. Masaż ten charakteryzuje się małą intensywnością.
30 min - 80 zł     60 min - 130 zł

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy zalecamy, gdy odczuwasz np. ból pleców, bóle w krzyżu. Jest on zdecydowanie mocniejszy od masażu relaksacyjnego. Masaż leczniczy zalecamy przede wszystkim w bólach spowodowanych wadami postawy (np. ból kręgosłupa), siedzącym trybem życia oraz zmianami zwyrodnieniowymi. Jest on niezbędny u osób chorujących na rwę kulszową. Nasze terapeutki zalecają masaż leczniczy przy napięciach mięśniowych i usztywnieniach powstałych w wyniku stresu. Zalecany jest również osobom przewlekle leżącym w celu zapobiegania powstawaniu przykurczów i usprawnienia krążenia krwi, które jednocześnie zmniejszy ryzyko tworzenia się odleżyn.
30 min - 80 zł     60 min - 130 zł

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską jest oparty na zasadach starożytnej medycyny chińskiej. Polega na wykorzystaniu podciśnienia poprzez zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką. Masaż poprawia mikrokrążenie i rozbija tkankę tłuszczową, przyspieszając także proces lipolizy.
30 min - 80 zł

Masaż KOBIDO twarzy

Kobido to zestaw manualnych technik masażu, które intensywnie pobudzają syntezę włókien podporowych, poprawiając elastyczność oraz jędrność skóry na twarzy i dekoltu oraz na  podniesienie opadających z wiekiem policzków, relaks, odprężenie i eliminacja stresu, lepszy wzrok, ujędrniona cera i dużo zdrowszy wygląd skóry, korekta opadających powiek, mniejsza opuchlizna twarzy i powiek, spłycenie zmarszczek.  Dodatkowo wpływa na krążenie krwi oraz limfy, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona, a obrzęki zostają zlikwidowane.    
ok. 60 min - 160 zł                                                                                     

Masaż stóp

30 min - 70 zł                                                                                     

Masaż brzucha

30 min - 70 zł                                                                                     

Zabieg pielęgnacyjny twarzy peeling + maseczka + masaż

40 min - 130 zł                                                                                     

Body Wrapping (podczas zabiegów na twarz)

Body wrapping uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów na szybkie wysmuklenie sylwetki. Jednak czy działa on wyłącznie na optyczne wyszczuplenie ciała? Okazuje się, że nie, ponieważ body wrapping może pomaga skutecznie nawilżyć, ujędrnić, zwalczyć cellulit, a nawet zatrzymać procesy starzenia skóry na całym ciele.
+ 60 zł

Rezerwacje na masaże prosimy zgłaszać telefonicznie najpóźniej na trzy dni przed przyjazdem, ponieważ Pan masażysta musi do nas dojechać i zarezerwować dla nas czas.

Przy rezerwacji masaży powyżej 360 zł koszt dojazdu masażysty jest gratis.

Przy rezerwacji masaży poniżej 360 zł (min. kwota 150 zł) koszt dojazdu masażysty wynosi 50 zł.

Należność za zarezerwowane masaże jest regulowana wraz z opłata za najem chatki w dniu przyjazdu.
                                           

©  Chatka u Dawka 2013 - 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram